RNR55H3791BSRE6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
3.79 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR55H3791BSRE6
DigiKeys produktnummer
RNR55H3791BSRE6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR55H3791BSRE6
Beskrivning
RES 3.79K OHM 1/8W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)