RNR55H2213FSB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 106
221 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR55H2213FSB14
DigiKeys produktnummer
RNR55H2213FSB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR55H2213FSB14
Beskrivning
RES 221K OHM 1/8W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNR55H2213FSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)