RNR55H1911FSRE5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 55
Datablad
I lager: 0
1.91 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR55H1911FSRE5
DigiKeys produktnummer
541-RNR55H1911FSRE5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR55H1911FSRE5
Beskrivning
RES 1.91K OHM 1% 1/8W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)