RNR55H12R1BRR36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
12.1 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR55H12R1BRR36
DigiKeys produktnummer
RNR55H12R1BRR36-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR55H12R1BRR36
Beskrivning
RES 12.1 OHM 1/8W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)