RNR50J6811FRBSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
6.81 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR50J6811FRBSL
DigiKeys produktnummer
RNR50J6811FRBSL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR50J6811FRBSL
Beskrivning
RES 6.81K OHM 1/10W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNR50J6811FRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)