RNR50J49R9FSRSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
49.9 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR50J49R9FSRSL
DigiKeys produktnummer
RNR50J49R9FSRSL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR50J49R9FSRSL
Beskrivning
RES 49.9 OHM 1/10W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNR50J49R9FSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)