RNR50J4422FMB14
DigiKeys produktnummer
541-RNR50J4422FMB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR50J4422FMB14
Beskrivning
RES 44.2K OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
44.2 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNR50J4422FMB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
M (1 %)