RNR50J4222BSB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
42.2 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR50J4222BSB14
DigiKeys produktnummer
541-RNR50J4222BSB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR50J4222BSB14
Beskrivning
RES 42.2K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNR50J4222BSB14 Modeller
Kategori
Egenskaper
Militärklassad, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Tolerans
Antal termineringar
2
Effekt (Watt)
Haverifrekvens
S (0,001 %)