RNR50H6903BSB14 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | RNR50H6903BSB14-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | RNR50H6903BSB14 |
Beskrivning | RES 690K OHM 1/10W .1% AXIAL |
Tillverkarens standardleveranstid | 31 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 690 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RNR50H6903BSB14 Modeller |
Kategori | Egenskaper Militärklassad, fuktbeständig |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -65°C-175°C |
Förpackning Bulk | Inkapsling/låda |
Artikelstatus Aktiv | Leverantörens enhetsförpackning Axiell |
Resistans | Storlek/dimension Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm) |
Tolerans | Antal termineringar 2 |
Effekt (Watt) | Haverifrekvens S (0,001 %) |