RNR50H3831FRB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
3.83 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR50H3831FRB14
DigiKeys produktnummer
541-RNR50H3831FRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR50H3831FRB14
Beskrivning
RES 3.83K OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNR50H3831FRB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)