RNC70J3320FRRE6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
332 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC70J3320FRRE6
DigiKeys produktnummer
541-RNC70J3320FRRE6TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC70J3320FRRE6
Beskrivning
RES 332 OHM 1% 3/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)