RNC70H16R2FRB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
16.2 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC70H16R2FRB14
DigiKeys produktnummer
541-RNC70H16R2FRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC70H16R2FRB14
Beskrivning
RES 16.2 OHM 1% 3/4W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)