RNC65H90R9FRRE5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
90.9 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC65H90R9FRRE5
DigiKeys produktnummer
541-RNC65H90R9FRRE5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC65H90R9FRRE5
Beskrivning
RES 90.9 OHM 1% 1/2W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)
Tolerans
Antal termineringar
2
Effekt (Watt)
Haverifrekvens
R (0,01 %)