RNC65H8253BRR6465 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
825 kOhms ±0,1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC65H8253BRR6465
DigiKeys produktnummer
541-RNC65H8253BRR6465TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC65H8253BRR6465
Beskrivning
RES 825K OHM 0.1% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)