RNC60J8500FSRE6
DigiKeys produktnummer
RNC60J8500FSRE6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC60J8500FSRE6
Beskrivning
RES 850 OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
850 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNC60J8500FSRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,097" x L 0,280" (2,46 x 7,11mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)