RNC60J30R5BSB14
DigiKeys produktnummer
RNC60J30R5BSB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC60J30R5BSB14
Beskrivning
RES 30.5 OHM 1/4W .1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30.5 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Storlek/dimension
Diam. 0,097" x L 0,280" (2,46 x 7,11mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)