RNC60H1333DSBSL
DigiKeys produktnummer
RNC60H1333DSBSL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC60H1333DSBSL
Beskrivning
RES 133K OHM 1/4W .5% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
133 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNC60H1333DSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Storlek/dimension
Diam. 0,097" x L 0,280" (2,46 x 7,11mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)