RNC55K1743FPB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
I lager: 90
174 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55K1743FPB14
DigiKeys produktnummer
RNC55K1743FPB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55K1743FPB14
Beskrivning
RES 174K OHM 1/8W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55K1743FPB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
P (0,1 %)