RNC55K1273DMB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
127 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55K1273DMB14
DigiKeys produktnummer
541-RNC55K1273DMB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55K1273DMB14
Beskrivning
RES 127K OHM 0.5% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55K1273DMB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
M (1 %)