RNC55J2003DRRE765 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
200 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55J2003DRRE765
DigiKeys produktnummer
541-RNC55J2003DRRE765TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55J2003DRRE765
Beskrivning
RES 200K OHM 0.5% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55J2003DRRE765 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)