RNC55J1000FRR36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
100 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55J1000FRR36
DigiKeys produktnummer
541-RNC55J1000FRR36TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55J1000FRR36
Beskrivning
RES 100 OHM 1% 1/8W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55J1000FRR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)