RNC55J1000BSRE8 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Datablad
100 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55J1000BSRE8
DigiKeys produktnummer
541-RNC55J1000BSRE8TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55J1000BSRE8
Beskrivning
RES 100 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55J1000BSRE8 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)