RNC55H82R5FRB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 70
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
82.5 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H82R5FRB14
DigiKeys produktnummer
RNC55H82R5FRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H82R5FRB14
Beskrivning
RES 82.5 OHM 1/8W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55H82R5FRB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)