RNC55H7061BSB1465 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
7.06 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H7061BSB1465
DigiKeys produktnummer
541-RNC55H7061BSB1465-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H7061BSB1465
Beskrivning
RES 7.06K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55H7061BSB1465 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)