RNC55H6982DRB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
69.8 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H6982DRB14
DigiKeys produktnummer
541-RNC55H6982DRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H6982DRB14
Beskrivning
RES 69.8K OHM 0.5% 1/8W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55H6982DRB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)