RNC55H5112FSK36 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 600
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
I lager: 675
I lager: 495
51.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H5112FSK36
DigiKeys produktnummer
541-RNC55H5112FSK36TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H5112FSK36
Beskrivning
RES 51.1K OHM 1% 1/8W AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55H5112FSK36 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)