RNC55H4753BSRE665 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
475 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H4753BSRE665
DigiKeys produktnummer
541-RNC55H4753BSRE665TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H4753BSRE665
Beskrivning
RES 475K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55H4753BSRE665 Modeller
Kategori
Egenskaper
Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Tolerans
Antal termineringar
2
Effekt (Watt)
Haverifrekvens
S (0,001 %)