RNC55H4641FRBSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
4.64 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H4641FRBSL
DigiKeys produktnummer
541-RNC55H4641FRBSLTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H4641FRBSL
Beskrivning
RES 4.64K OHM 1% 1/8W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55H4641FRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)