RNC55H2491BMR36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Direkt
Datablad
I lager: 490
Uppgradering
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
2.49 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H2491BMR36
DigiKeys produktnummer
RNC55H2491BMR36-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H2491BMR36
Beskrivning
RES 2.49K OHM 1/8W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55H2491BMR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
M (1 %)