RNC55H23R7DSRE6 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
23.7 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H23R7DSRE6
DigiKeys produktnummer
RNC55H23R7DSRE6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H23R7DSRE6
Beskrivning
RES 23.7 OHM 1/8W .5% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNC55H23R7DSRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)