RNC55H2372FSRE665 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
I lager: 129
23.7 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H2372FSRE665
DigiKeys produktnummer
541-RNC55H2372FSRE665TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H2372FSRE665
Beskrivning
RES 23.7K OHM 1% 1/8W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55H2372FSRE665 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)