RNC55H2372FRRE6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
I lager: 129
Uppgradering
Uppgradering
23.7 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H2372FRRE6
DigiKeys produktnummer
RNC55H2372FRRE6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H2372FRRE6
Beskrivning
RES 23.7K OHM 1/8W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55H2372FRRE6 Modeller
Kategori
Egenskaper
Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Tolerans
Antal termineringar
2
Effekt (Watt)
Haverifrekvens
R (0,01 %)