RNC55H1004BRRE6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Direkt
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
1 MOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H1004BRRE6
DigiKeys produktnummer
RNC55H1004BRRE6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H1004BRRE6
Beskrivning
RES 1M OHM 1/8W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55H1004BRRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)