RNC55H1003FRRE765 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 680
Datablad
I lager: 0
100 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC55H1003FRRE765
DigiKeys produktnummer
541-RNC55H1003FRRE765TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC55H1003FRRE765
Beskrivning
RES 100K OHM 1% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC55H1003FRRE765 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,094" x L 0,250" (2,39 x 6,35mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)