RNC50K3320FRB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
332 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC50K3320FRB14
DigiKeys produktnummer
541-RNC50K3320FRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50K3320FRB14
Beskrivning
RES 332 OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC50K3320FRB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)