RNC50J8660BSB1431 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
866 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC50J8660BSB1431
DigiKeys produktnummer
541-RNC50J8660BSB1431-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50J8660BSB1431
Beskrivning
RES 866 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)