RNC50J6981BSB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
6.98 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC50J6981BSB14
DigiKeys produktnummer
RNC50J6981BSB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50J6981BSB14
Beskrivning
RES 6.98K OHM 1/10W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC50J6981BSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)