RNC50J6810DSB14
DigiKeys produktnummer
541-RNC50J6810DSB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50J6810DSB14
Beskrivning
RES 681 OHM 0.5% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
681 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RNC50J6810DSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)