RNC50J2210BRBSL31 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
221 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC50J2210BRBSL31
DigiKeys produktnummer
541-RNC50J2210BRBSL31-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50J2210BRBSL31
Beskrivning
RES 221 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)