RNC50J2002BRRSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Direkt
Datablad
I lager: 380
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
20 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC50J2002BRRSL
DigiKeys produktnummer
RNC50J2002BRRSL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50J2002BRRSL
Beskrivning
RES 20K OHM 1/10W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC50J2002BRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)