RNC50H8980BSRE5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
898 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC50H8980BSRE5
DigiKeys produktnummer
541-RNC50H8980BSRE5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50H8980BSRE5
Beskrivning
RES 898 OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Tolerans
Antal termineringar
2
Effekt (Watt)
Haverifrekvens
S (0,001 %)