RNC50H3522BSB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
35.2 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC50H3522BSB14
DigiKeys produktnummer
RNC50H3522BSB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50H3522BSB14
Beskrivning
RES 35.2K OHM 1/10W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC50H3522BSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)