RNC50H3400FSP6631 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
340 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC50H3400FSP6631
DigiKeys produktnummer
541-RNC50H3400FSP6631-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50H3400FSP6631
Beskrivning
RES 340 OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)