RNC50H2370DSRE6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
237 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC50H2370DSRE6
DigiKeys produktnummer
RNC50H2370DSRE6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50H2370DSRE6
Beskrivning
RES 237 OHM 1/10W .5% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC50H2370DSRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)