RNC50H2322FRRSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 100
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
Uppgradering
Uppgradering
23.2 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC50H2322FRRSL
DigiKeys produktnummer
RNC50H2322FRRSL-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50H2322FRRSL
Beskrivning
RES 23.2K OHM 1/10W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNC50H2322FRRSL Modeller
Kategori
Egenskaper
Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Tolerans
Antal termineringar
2
Effekt (Watt)
Haverifrekvens
R (0,01 %)