RNC50H1271FSRE531 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 88
I lager: 0
1.27 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig, svetsbar Metallfilm
RNC50H1271FSRE531
DigiKeys produktnummer
541-RNC50H1271FSRE531TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNC50H1271FSRE531
Beskrivning
RES 1.27K OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)
Haverifrekvens
S (0,001 %)