RN70E51R1FB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
51.1 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN70E51R1FB14
DigiKeys produktnummer
RN70E51R1FB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN70E51R1FB14
Beskrivning
RES 51.1 OHM 3/4W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RN70E51R1FB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)