RN70E3011DRE6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
3.01 kOhms ±0,5% 0,75W, 3/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN70E3011DRE6
DigiKeys produktnummer
RN70E3011DRE6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN70E3011DRE6
Beskrivning
RES 3.01K OHM 3/4W .5% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN70E3011DRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)