RN70E1670BB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
167 Ohms ±0,1% 0,75W, 3/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN70E1670BB14
DigiKeys produktnummer
RN70E1670BB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN70E1670BB14
Beskrivning
RES 167 OHM 3/4W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN70E1670BB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)