RN70D50R0FB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
50 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN70D50R0FB14
DigiKeys produktnummer
RN70D50R0FB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN70D50R0FB14
Beskrivning
RES 50 OHM 3/4W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RN70D50R0FB14 Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)